» » Хроніки кризи: в Україні подорожчають тарифи на інтернет

Хроніки кризи: в Україні подорожчають тарифи на інтернет

До кінця 2018 року в Україні подорожчають тарифи на доступ до інтернету.

ПОДОРОЖЧАННЯ. За прогнозами учасників телеком-ринку, більшість інтернет-провайдерів переглянуть цінову політику на свої послуги. Мінімальне подорожчання тарифних пакетів становитиме 20 гривень, а в середньому послуги стануть дорожчими на 40 гривень.

ДЕ. Найбільше інтернет дорожчатиме у великих містах України, де витрати на надання телекомунікаційних послуг вищі. Також прогнозується, що тарифи на інтернет виростуть у сільській місцевості, оскільки там використовується дороге підключення по волоконно-оптичних каналах.

ПРИЧИНИ. Подорожчання доступу до інтернету обумовлене тим, що провайдери все ще не перекрили різницю в курсі долара по відношенню до гривні, яка утворилася за останні роки. Більшість апаратури і матеріалів, що їх оператори закуповували за курсом 8 гривень за долар, сьогодні коштують значно дорожче. При цьому тарифи на інтернет залишилися практично на попередньому рівні.

Крім того, провайдери відчувають нестачу кваліфікованих кадрів. Багато фахівців виїжджають на заробітки за кордон або змінюють сферу діяльності. Тому інтернет-компанії змушені підвищувати зарплату своїм співробітникам.
0 0

www.etcetera.media 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.