» » Оновлення бучанських освітніх закладів

Оновлення бучанських освітніх закладів

Триває низка будівельних робіт щодо модернізації освітніх закладів Бучі.
Зокрема, на особистому контролі Бучанського міського голови Анатолія Федорука перебуває хід добудови приміщення початкової школи ЗОШ № 3.
Cпільно з начальником відділу освіти Олегом Цимбалом та керівниками підрядних будівельних організацій проінспектовано якість прокладання електричних мереж, підготовчі роботи до штукатурки приміщень.
Паралельно ведуться роботи із утеплення приміщення, завезено матеріали - металочерепицю для облаштування даху, будується шахта для ліфта. Невдовзі бригада мулярів приступить до фарбуванням фасадів. Сьогодні на об'єкті працює майже 50 будівельників різних спеціальностей.
Проводяться будівельно-ремонтні роботи й у ДНЗ "Берізка". Там щодня гаряча пора: завершено облаштування кількох нових ігрових майданчиків.
Роботи поширилися ще на дві території, де тривають підготовчі роботи з їх установки. А ще тут запрацює новий стадіон: уже сьогодині мешканці масиву зазначають, що територія змінилася докорінно.
Крім того, буде висаджено зелену "огорожу" із кущів, яка поливатиметься.

Дошкільний заклад "Пролісок" теж готується до зустрічі малечі після тимчасового закриття.Кольорова територія, яка не лише додала емоцій, а й у формі гри навчатиме дошкільнят на свіжому повітрі, - не єдиний сюрприз, що очікує на вихованців.
Запрацює додаткова група, у яку прийдуть наймолодші мешканці Бучі: тривають будівельно- оздоблювальні роботи.

ДНЗ №1 "Сонячний" дякує батькам за активну участь у наданні допомоги щодо проведення ремонтних робіт в ДНЗ: фарбування ігрового обладнання, наповнення пісочниць піском, демонтаж старого ігрового обладнання, вивіз сміття з ігрових майданчиків, прибирання групових приміщень.
Це далеко не повний перелік робіт, які ведуться в освітніх закладах Бучі. Тож, у новому навчальному році наші діти займатимуться і навчатимуться в більш комфортних умовах, а малеча отримає більше вражень від яскраво оформлених груп.
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
фотофакт освіта
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.