» » Власники садиб і керівники установ зобов’язані скосити бур’яни

Власники садиб і керівники установ зобов’язані скосити бур’яни

Ріст трави і бур'янів на газонах, уздовж доріг, попід приватними садибами і поряд із установами і підприємствами міста, зелених зонах потребує постійного косіння.


Звертаємося до всіх керівників підприємств та організацій, суб'єктів господарської діяльності різних форм власності, власників приватних домоволодінь з проханням забезпечити своєчасне скошування трави та бур'янів на прилеглих та закріплених територіях.

Категорично заборонено спалювати рештки сухої трави та бур'янів. Особливу увагу звертаємо на скошування трави вздовж бордюру проїжджої частини. Гіркий досвід минулих років показує, що при скошуванні трави рештки падають на прибордюрну полосу проїжджої частини дороги і при першому ж дощі водою зносяться в ливневу каналізацію, що призводить до її засмічення та утворення скупчення води на проїжджій частині. Тому наполегливо вимагаємо при засміченні прибордюрної полоси терміново прибирати рештки трави.


Власники садиб зобов’язані скосити бур’яни на відстанні 5 метрів від огорожі по периметру будинку. Якщо перед будинком є бордюр – то до бордюрного каменю.

Особи, які будуть допускати порушення Правил благоустрою, за несвоєчасне скошування трави та бур'янів на прилеглих та закріплених територіях, тобто коли трава вище 10 сантиметрів, винні особи будуть притягуватись до адміністративної відповідальності із накладенням штрафу на юридичних осіб від 850 до 1700 гривень, на фізичних осіб від 340 до 1360 гривень.

Якщо підприємство, чи організація не має змоги самостійно викосити траву, необхідно звернутися до підприємства, яке надає послуги зі скошування трави ( КП «Бучазеленбуд»).

Шановні керівники підприємств та організацій, власники приватних домоволодінь! Давайте спільними зусиллями забезпечимо належний санітарний стан та естетичний вигляд нашого рідного міста!
2 0

Бучазеленбуд
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.