» » Свято у Луб’янці

Свято у Луб’янці

Свято села неможливо уявити без вітань і нагороджень.
Тож, Луб’янський сільський голова Анатолій Новиченко запросив на сцену представників єдиної родини - Бучанської громади.
Вітання присутнім від Бучанського міського голови Анатолія Федорука всім присутнім передав перший заступник Тарас Шаправський.
Він подякував громаді за європейський вибір свого майбутнього і побажав реалізації амбітних планів для розвитку перспективного села.
Тарас Олександрович вручив грамоти та подяки від Бучанського міського голови, Київського регіонального відділення Асоціації міст України.

Приїхали привітати сусідів і Блиставицький сільський голова Світлана Микиша, Гаврилівський - Олег Покрасьон, перший заступник Ворзельського селищного голови Сергій Мостіпака.

Нагороди отримали у різних номінаціях подружні пари, які відсвяткували діамантове та золоте весілля, новонароджені, учасники АТО, найстарші жителі. Місцеві жителі отримали призи і у багатьох інших номінаціях.

Хвилина мовчання, покладені квіти до святого місця, аплодисменти і посмішки жителів села і гостей - все сигналізує про те, що свято вдалося.

Бучанський міський голова Анатолій Федорук під час перебування у відпустці також надіслав вітання на адресу мешканців Луб’янки з нагоди Дня села.
- У кожного села своя доля,- зазначено у зверненні Анатолія Петровича.- І пишуть її своєю щоденною працею його жителі, які докладають максимум зусиль, аби мати перспективу розвитку населеного пункту.
Майбутнє цього населеного пункту, за рішенням громади і голосуванням депутатів на сесії , відтепер нерозривно пов’язане з Бучанською ОТГ-фінансово спроможною, яка всі передові практики самоврядності втілює у житття.
Приємно констатувати , що приєднання до міста обласного значення розбудило місцеву ініціативу, об’єднало довкола вирішення стратегічних завдань активних мешканців села різного віку, професій, які не хочуть чекати змін, а готові бути їхніми авторами.
Дякую громаді за незмінну позицію, за прагнення сьогодні творити краще життя. Добра і щастя зичу кожній родині! Розквіту і подальших здобутків громаді!


Пісенні подарунки з нагоди свята також ніхто не відміняв. Концертно - розважальну програму розпочав колектив «Барви Полісся». Також звучали улюблені хіти і нові твори у виконанні гуртів «Фольк Тон» та «Козаки», братів Виговських.
Ніхто не поспішав додому - на то це й День села, та ще й храмове свято в один день.


1 0

Прес служба Бучанськоi мiськоi ради 
фотофакт Луб’янка Федорук Анатолій Петрович
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.