» » » У Вишгороді збудують олімпійську базу зимових видів спорту

У Вишгороді збудують олімпійську базу зимових видів спорту

Таке рішення прийняли на сесії Вишгородської міської ради.
На початку засідання взяв слово начальник управління фізичної культури та спорту Київської обласної держадміністрації.


Він зазначав, що потенціал в українських спортсменів високий, а ось тренувальних баз зовсім обмаль. І саме Вишгород має можливість отримати такий об’єкт.
«Всіма депутатами Київської обласної ради підтримано зміни до програми «Київщина спортивна» і закладено по програмі 16,5 млн гривень на капітальне будівництво і створення такої бази», – пояснив начальник управління фізичної культури та спорту КОДА Сергій Тимофєєв.
Базу зимових видів спорту планують розташувати на Вишгорі. Там облаштують спеціальний гірський схил та багатофункціональний зал. Спортивний об’єкт відповідатиме стандартам, що дасть можливість для проведення офіційних змагань. Фінансування проекту відбуватиметься за кошти обласної ради. База числитиметься на балансі Київського обласного закладу «Центр олімпійської підготовки».


Крім того, створення такої бази ще й забезпечить місто новими робочими місцями. База функціонуватиме не тільки для спорту вищих досягнень, її двері будуть відкриті для всіх мешканців міста. Також розглядається можливість створення спортивних класів для занять з трьох видів спорту: бординг-кросу, скі-кросу та фристайлу. Вишгородський міський голова зазначав, не можна втрачати такий шанс.

«Зміни в програму внесено і кошти вже передбачено, буде шкода, якщо втратимо можливість. Ці кошти із задоволенням будь-який населений пункт забере на себе», – мер міста Олексій Момот.
Тож, депутати міськради проголосували «за» таку ініціативу.
0 0

Наталія Проценко, www.poglyad.tv 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.