» » » Майже 700 жінок у Київській області не платять аліменти своїм дітям

Майже 700 жінок у Київській області не платять аліменти своїм дітям

Несплата аліментів найчастіше асоціюється з чоловіками, проте, як доводить статистика, економічна недбалість про власних дітей є прикрою властивістю для представників обох статей. Так, у Київській області сьогодні налічується 696 виконавчих проваджень зі стягнення аліментів, боржниками по яких виступають жінки.


Слід зазначити, що мова йде лише про ті випадки, за якими вже тривають виконавчі провадження, тоді як фактично кількість боржників перевищує вказану цифр.

Загалом же станом на сьогодні в Реєстрі боржників зі сплати аліментів (так звана «дошка ганьби»), куди потрапляють батьки, які не платять аліменти понад 3 місяці, налічується 8 921 мешканець Київщини.

При цьому державні виконавці області стягнули з аліментників майже 66 мільйонів гривень боргів з початку 2018 року, в тому числі майже 37 мільйонів – завдяки дії першого пакету законів про посилення захисту прав дітей на належне матеріальне утримання.

В Управлінні юстиції також повідомили, що 25 липня Президент підписав другий пакет законодавчих ініціатив, проголосованих парламентом 3 липня, котрі спрямовані на посилення відповідальності для злісних неплатників аліментів та передбачають податкові, трудові і фінансові заохочення для добросовісних батьків.
1 0

Головне територіальне управління юстиції у Київській області 
законодавство
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.