» » У Бучі утворено штаб для підготовки об'єктів до роботи в зимовий період

У Бучі утворено штаб для підготовки об'єктів до роботи в зимовий період

Для підготовки об'єктів до роботи в зимовий період у місті розпорядженням міського голови Анатолія Федорука утворено штаб, члени якого вже провели кілька робочих засідань, аби проаналізувати виконання комплексу робіт відповідно до графіка.


Питання перебуває на постійному контролі мера і тому на сьогодні 50 відсотків із запланованих робіт уже виконано. Кращі темпи маємо у підготовці соціальних закладів міста, ОСББ та ЖБК також не відстають.

Питання готовності моніториться фахівцями профільного міністерства та департаменту КОДА.
Сьогодні воно було у центрі обговорення у Гаврилівській сільський раді.Як з'ясувалося у ході вивчення питання, система теплозабезпечення потребує повної модернізації, аби нинішня зима не застала комунальну службу " Поліське" із сотнями проблем за день до початку сезону.
Оперативного реформування усієї комунальної галузі потребує населений пункт, аби пройти без проблем опалювальний період, адже котли, які дихають на ладан , можуть зупинитися у будь - який час.

Сьогодні важливо детально проаналізувати всі полюси і мінуси переходу на міні - та альтернативні котельні, аби якісні послуги не призвели до різкого зростання тарифів.
Усі ці питання, за словами сільського голови Олега Покрасьона, будуть у черговому порядку винесені на розгляд членів виконкому, аби й питання утилізації сміття, водозабезпечення , утримання будинків та територій не оминути увагою.
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Буча Федорук Анатолій Петрович Теплокомунсервіс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.