» » На кордоні з Бучею “тітушки” вирубали ліс у Гостомелі (відеосюжет)

На кордоні з Бучею “тітушки” вирубали ліс у Гостомелі (відеосюжет)

У Гостомелі під прикриттям "тітушок" вирубали ліс по вул. Свято-Покровській, що поблизу таунхаусів «Чеський двір».


Протистояння між місцевими мешканцями та найманцями забудовника тривало кілька тижнів. 19 липня депутати Гостомельської ради навіть проголосували за призупинення дії містобудівних умов, наданих згідно генплану головним архітектором селища. Але це не завадило молодикам спортивної статури, так званим “тітушкам”, стати на захист незаконної вирубки лісу. Деякі представлялись, як охоронна фірма, а інші категорично відмовились розмовляти з журналістами.
Жителі Гостомеля були настільки обурені, що пішли самотужки захищати зелену зону. Молодики поводились зухвало і нападали на всіх, хто намагався врятувати ліс.

Під час цих подій був присутній і забудовник. Але щойно розпочалися побиття одразу втік з ділянки. Коли поліція разом з мешканцями складала заяву-пояснення про скоєння правопорушення, ліс ще продовжували валити. Паралельно слідчі оглядали місце події і описували ситуацію. Вирубку на цьому місці почали 3 липня цього року. Деякі місцеві жителі з самого початку відслідковують розвиток ситуації.
Наразі, місцеві мешканці очікують рішення в Ірпінському суду щодо незаконності вирубку лісу. “Погляд” надалі буде повідомляти про перебіг подій.

1 0

ІА ПОГЛЯД, www.poglyad.tv 
рейдер Гостомель Буча відеосюжет ІА ПОГЛЯД
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.