» » Інформація щодо житлових субсидій та пільг громадянам міста Буча

Інформація щодо житлових субсидій та пільг громадянам міста Буча

27 квітня Кабінет Міністрів України прийняв постанову №329 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. №1022".Цією постановою затверджено нову редакцію "Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива", яке тепер має назву "Положення про порядок надання житлових субсидій". Станом на сьогоднішній день здійснено механізм впровадження даної постанови.
Спеціалістами управління праці було здійснено автоматичний розрахунок житлових субсидій громадянам без звернення 26 червня 2018 року, після отримання оновлень до програмного продукту «Наш Дім». Охоплено даним перерахунком 3698 особових справ.

Згідно проведеного відповідного розрахунку призначено житлову субсидію - 867 домогосподарствам. Відмовлено в призначені субсидії по причині – вартість послуг не перевищує обов’язкової частки сплати за ЖКП – 1001 домогосподарство, даним особам без їхнього звернення на початок опалювального періоду буде проведено автоматичний перерахунок житлової субсидії з жовтня місяця 2018 року.

Відмовлено в призначенні ЖС громадянам по таким причинам:


1. У складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, у яких за період, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії (період з 07.2017р.-12.2017р.) відсутні доходи: за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, а також не сплачено єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний – 1050 домогосподарств;

2. Кількість фактично проживаючих зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб є меншою, ніж кількість зареєстрованих у такому приміщенні (будинку) осіб (у складі сім’ї є зареєстровані, які не проживають) – 203 домогосподарства;

3. Органом соціального захисту отримано інформацію про наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати ЖКП, витрат на ЖКП, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів (НМД) станом на 01.05.2018 року – 192 домогосподарства;

4. Якщо загальна площа квартири перевищує 120 кв.м, а житлового будинку - 200 кв.м. – 38 домогосподарств;

З 1555 домогосподарствами проведено співбесіди по телефону, щодо подання нової заяви та декларації, а також тим громадянам, яким не змогли зателефонувати надіслано листи з відповідною інформацією.

Станом на 23.07.2018р. за новим зверненням за призначення житлової субсидії за новим порядком звернулося – 303 домогосподарства.

За період з травня місяця 2018 року проведено три засідання комісії за участю голови комісії - заступника міського голови з соціально-гомунітарних питань Шепетька С.А. по наданню соціальної допомоги, житлових субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги при виконавчому комітеті Бучанської міської ради, на яких було розглянуто, як виняток:
по питанням житлових субсидій:
- 109 особових справ згідно протоколу комісії від 23 травня 2018 року;
- 95 особових справ згідно протоколу комісії від 20 червня 2018 року;
- 126 особових справ згідно протоколу комісії від 20 липня 2018 року;
по питанням призначення пільг за фактичним місцем проживання:
- 14 особових справ згідно протоколу комісії від 23 травня 2018 року;
- 8 особових справ згідно протоколу комісії від 20 червня 2018 року
- 28 особових справ згідно протоколу комісії від 20 липня 2018 року (15 справ пільги «Багатодітна сім’я», 9 справ – пільги Учасникам бойових дій, 1 справа – Інвалід військової служби, 1 справа - Ветеран військової служби; Відмови – 2 справи.)
1 0

Гана Назаренко, в.о. начальника управління праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Бучанської міської ради 
субсидії
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.