» » Бучанська ОТГ: Приєднання Блиставиці, Лубянки, Гаврилівки, Здвижевки, Бабинці

Бучанська ОТГ: Приєднання Блиставиці, Лубянки, Гаврилівки, Здвижевки, Бабинці

Бучанська ОТГ: Приєднання Блиставиці, Лубянки, Гаврилівки, Здвижевки, Бабинці

Буча наближається до завершення процесу формування обєднаної територіальної громади. 17 липня на сесії міської ради ухвалили доленосне рішенняАнатолій Петрович привітав громади з цим рішенням і наголосив на тому, що сьогодні народилася нова якість громади, яка спільно з депутатським корпусом послідовно відстоювала інтереси мешканців населених пунктів, що зробили свій вибір під час проведення громадських слухань.
Також було прийнято звернення депутатів до державних органів щодо тиску керівництва Бородянського району та окремих депутатів КОР , які намагаються у протиправний спосіб втручатися у ці процеси і навіть у протиправний спосіб іх зірвати.

У присутності представників територіальних громад навколишніх населених пунктів, 32 із 32 присутніх депутатів Бучанської міської ради - прийнято рішення про приєднання до Бучанської обєднанної громади наступних територіальних громад: Блиставиця, Лубянка, Гаврилівка, Здвижевка та Бабинці. Це рішучий та вагомий крок до формування Бучанської об‘єднаної територіальної громади.1 0

прес-служба Бучанської міської ради, ІА ПОГЛЯД, ІА ПРАВИЦЯ 
відеосюжет Бучанський район Федорук Анатолій Петрович ІА ПОГЛЯД
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.