» » Ірпінська поліція: з новим керівництвом і новими кадрами (відеосюжет)

Ірпінська поліція: з новим керівництвом і новими кадрами (відеосюжет)

4 липня в Україні відзначають День національної поліції. Уже пройшло більше трьох років від початку реформування української правоохоронної системи.


Журналістське опитування в Ірпені показало, що позитивні зміни у роботі поліцейських бачать близько 40% мешканців регіону, решта – мають зауваження до роботи правоохоронців.
Начальник Ірпінського відділу поліції розповів, чим сьогодні живуть місцеві поліцейські, які злочини розслідують і які проблеми їх турбують.Протягом червня до Ірпінського ВП надійшло більше 3000 звернень громадян про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, які було зареєстровано до журналу єдиного обліку заяв і повідомлень. З них до єдиного реєстру досудових розслідувань внесено понад 160 повідомлень, що мають ознаки кримінальних правопорушень.

Під час превентивних заходів щодо безпеки дорожнього руху працівники поліції відділу виявили та притягнули до адміністративної відповідальності 270 осіб. Так, 19 громадян керували транспортними засобами, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння.
У ході операції “Перевізник” правоохоронці склали 24 адміністративні матеріали за порушення правил надання послуг та вимог безпеки при перевезенні пасажирів автомобільним транспортом.
Дільничні Ірпінського відділу поліції притягнули до відповідальності 165 осіб, які вчинили адміністративні правопорушення. Це поява у громадському місці в стані алкогольного сп’яніння, розпиття спиртного у громадських місцях, паління у заборонених зонах, викрадення чужого майна, вчинення насильства в сім´ї.
За неналежне виконання батьківського обов’язку щодо виховання дітей працівники ювенальної превенції притягнули до відповідальності 9 осіб.

Ірпінський ВП ГУ НП у Київській області
1 0

ITV інформаційне агентство 
Ірпінь ТБ Ірпінь поліція відеосюжет
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.