» » Фестиваль української пісні відбувся в Бучі

Фестиваль української пісні відбувся в Бучі

18 міжнародний телерадіофестиваль «Прем’єра пісні» став чудовим подарунком до свята мешканцям Бучанськоі громади.


Не завжди і не всім випадає нагода прогулятися парком чи випити каву з відомими народними і заслуженими артистами, поспілкуватися і взяти автограф.

/ відеосюжет готується /

Сцена цього вечора зустрічала і проводжала бурхливими аплодисментами виконавців, які свято бережуть разом із дітьми материнську пісню і несуть іі у світ. Прикладом цього є родина Мар’яна Гаденка, у якій співають і ведуть заходи уже три покоління.
Непросто було членам журі визначати переможців серед авторів слів і музикантів, сімейних дуетів , колективів, які виконали 42 пісні.
Кожна - з душею, кожна - історія радості і болю, кожна - сповідь і пам`ять....

Усі відомі, усі талановиті і улюблені, а тому переможців премії Бучанського міського голови Анатолія Федорука допомогли визначити аплодисменти глядачів, які і стали вирішальними при підбитті підсумки пісенного марафону, довжиною майже у 4 години.
Квіти всім учасникам і пісня про друзів - стали завершальними акордами пісенного свята, телеверсія якого скоро транслюватиметься на телеекранах.
А ми вже в очікуванні 19 « Прем’єри пісні»!

Серед нагороджених - представники різних професій, лідери громадських організацій, - ті , хто не зраджує обраній справі десятки років , і ті, хто дише робить перші кроки у професії, але вже довів, що готовий працювати на розвиток громади.
Бучанська громада уже традиційно збирається разом на державні свята, міжнародні фестивалі: не стало виключенням і проведення урочистих заходів із нагоди Дня Конституції.
Бучанський міський голова Анатолій Федорук у вітальному слові зазначив, що це свято кожного із нас, що заради збереження суверенітету і цілісності країни гинуть кращі батьки і сини на Сході країни.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам`ять загиблих Героїв.

Традиційно слова вітань лунали і від секретаря БМР Василя Олексюка, сільських та селищного голови з нагоди свята.
Церемонія нагородження Почесними грамотами ВРУ, грамотами ВРУ, Почесними грамотами КОР, Бучанського міського голови супроводжувалася аплодисментами, адже кращі представники громади отримували ці відзнаки.
15 молодих і активних мешканців молодої громади також отримали нагороди з нагоди Дня молоді.
Вітаємо з високими відзнаками і бажаємо подальших успіхів.
Дитяча сторінка " Прем'єри пісні" - це творчий вінок 14 юних виконавців, які саме у Бучі розпочинають свій пісенний шлях на велику сцену.Бучу давно уже знають як місто фестивалів.


Переконані, що назви усіх улюблених міжнародних та Всеукраїнських заходів ви знаєте.
Сьогодні саме у нашому місті народився ще один пісенний подарунок для поціновувачів української пісні, який об'єднав співучі колективи Бучанської громади та Переяслав- Хмельницького району в одну родину.
У літньому театрі завершилася телевізійна зйомка нового проекту, який вийде у ефір на День Незалежності країни.
"Батьки" нового проекту - Бучанський міський голова Анатолій Федорук та народний артист України, співак і композитор, почесний мешканець міста Мар'ян Гаденко вирішили таким чином зберегти традиції , культуру і душу нації, адже саме в пісні сховані корені нашого народу.
Із Блиставиці, Ворзеля, Гаврилівки, Луб'янки завітали учасники народних колективів, які відомі за межами громади, Київщини та країни, бо несуть красу пісні світом.
1 0

Вікторія Ляховець, Прес-служба Бучанської міської ради 
Гаденко Прем’єра пісні Навечір'я долі фотофакт відеосюжет Федорук Анатолій Петрович фестиваль
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.