» » Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-Фест 2018»

Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-Фест 2018»

Щорічно на початку червня в Україні проходить Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу «О-Фест».Бучанський міський голова Анатолій Федорук та керівник Національної оперети України, співорганізатор фесту Богдан Струтинський у своїх вітальних словах на початку традиційної прес - конференції зазначили, що О-Фест став простором великих можливостей для багатьох артистів, а Буча - найкращою відкритою сценою для проведення такого масштабного фестивалю.
Перший заступник директора Департаменту культури КМДА Сергій Анжияк. директор Національного театру оперети Румунії Біанка Іонеску Балло, другий секретар Посольства Болгарії Єлена Сатанська-Ованезова , керівник фестивалю "Мельпомена Таврії" Олександр Книга, головний балетмейстер Національної оперети України Вадим Прокопенко і головний хормейстер Національної оперети Ігор Ярошенконаголошували на важливості проведення таких заходів, які об’єднують світ музикою.

Майже чотири години тривав Гранд концерт О-Фест 2018 у Літньому театрі Бучанського міського парку, а пролетів, як одна мить.
Саме у цей день у світі відзначався день друзів і цей фестиваль учергове доводить: друзів єднає музика і мистецтво, збирає разом, аби ділитися успіхами і щастям.
Яскравий музичний заспів святу – і на сцені тривалими аплодисментами зустрічають тих, хто зробив усе для того, аби фестивальний червневий вечір усі згадували до початку сьомого О- Фесту.
Народний депутат України, організатор фантастичного дитячого конкурсу «Яскраві діти України» Ярослав Москаленко, Бучанський міський голова Анатолій Федорук, керівник Національної оперети України Богднан Струтинський , перший заступник директора Департаменту культури КМДА Сергій Анжияк вітають присутніх у залі і бажають позитивних емоцій глядачам.

- Кілька днів тому завершився обласний етап дитячого конкурсу, у якому другий рік поспіль перемагає учасник із Бучі, - зазначив Ярослав Москаленко. – А це ознака того, що у місті приділяється значна увага розвитку культури і мистецтва, а фестиваль опери, оперети і мюзиклу у цьому ще раз переконує.
Зі сцени Анастасія Мурміль, яка першою перемогла на першому обласному конкурсі дякувала організаторам за такі чудові свята музики, які єднають країни і народи, а дітям відкривають шлях на велику сцену.
Ось вже кілька років поспіль фестиваль збирає на одній сцені артистів-вокалістів та диригентів з провідних музичних театрів України та 13 країн світу цього року: Австрії, Білорусі, Болгарії, Грузії, Казахстану, Канади, Китаю, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини.
Яскраве свято відкрило імена нових зірок, яких не відпускали зі сцени і щедро «купали» у аплодисментах.
Ведучі концерту- Ольга Федоренко і Дмитро Хоркін зуміли для кожного виконавця підібрати особливі слова, аби представити найбільш точно і цікаво.
Фантастичне вогняне шоу стало яскравим завершенням першого фестивального дня.
І стає трішки сумно: до нової зустрічі – цілий рік…


1 0

Вікторія Ляховець, Прес-служба Бучанської міської ради 
O-FEST Буча Федорук Анатолій Петрович фотофакт відеосюжет Центральний парк
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.