» » Василь Олексюк зробив заяву про дії деяких Бучанських депутатів

Василь Олексюк зробив заяву про дії деяких Бучанських депутатів

Секретар Бучанської міської ради Василь Олексюк, на своїй сторінці Фейсбук зробив заяву стосовно дій місцевих депутатів:Нещодавно в соціальній мережі Facebook,депутатом фракції політичної партії Захисників Вітчизни Андрієм Подкідишевим, було поширено інформацію щодо отримання керівником цієї ж фракції О. Таможнім та іншими депутатами неправомірної вигоди за голосування щодо позитивного вирішення питання про продовження договору оренди між міською радою та ТОВ «Молодіжний житловий комплекс «Оболонь» земельної ділянки.

Зокрема, деякі особи безпідставно звинуватили у протиправній діяльності весь депутатський корпус, в тому числі і депутатів фракції «Нові обличчя». У зв`язку з викладеним, висловлюю узгоджену позицію від імені всієї фракції «Нові обличчя» в Бучанській міській раді і вважаю своїм обов`язком зазначити наступне. Наша політична сила протягом всіх останніх голосувань (три пленарних засідання)підтримувала проект рішення щодо продовження дії договору оренди з ТОВ МЖК «Оболонь»оскільки для цього існували всі необхідні юридичні підстави.

Необхідно наголосити, що відповідно до умов договору та ст.33 Закону України «Про оренду землі» та ст.777 Цивільного кодексу України добросовісний орендар має переважне право на подальше користування земельною ділянкою та має завчасно повідомити орендодавця про наміри подальшого використання земельної ділянки.Нагадую,що ТОВ «Молодіжний житловий комплекс «Оболонь» набуло ще у 2008 році право оренди на конкурсних засадах,сплативши за право оренди до міського бюджету 5 млн гривень. Протягом всього, майже 10-річного періоду дії договору оренди, виступало добросовісним орендарем і виконувало взяті на себе зобов`язання щодо сплати орендних платежів. За час користування товариством було сплачено до міського бюджету близько 7,5 млн. грн., а на сьогоднішній день відсутня будь-яка заборгованість в рамках договірних відносин. Крім того, товариство ще за 6 міс. до завершення договору письмово повідомило Бучанську міську раду про наміри подальшого використання земельної ділянки.

Таким чином, будь-які рішення щодо відмови даній юридичній особі в поновленні договору оренди містять у собі грубе порушення закону і є неприпустимими.Зважаючи на це, фракція «Нові обличчя» послідовно,протягом всіх голосувань з питання поновлення договору оренди земельної ділянки в межах вулиць М.Булгакова, Вишнева та Л.Українки відстоювала необхідність продовження договірних відносин із ТОВ «Молодіжний житловий комплекс «Оболонь». Завдяки цьому міський бюджет отримає можливість подальшого наповнення дохідної частини, що забезпечить реалізацію планів соціально-економічного розвитку Бучі. У зв`язку з вищесказаним, хочу чітко наголосити, що будь-які спроби безпідставно звинуватити нашу фракцію в скоєнні її членами кримінальних правопорушень є провокацією, метою якої є умисна дискредитація нашої політичної сили. Ми будемо рішуче реагувати на такі факти і вживати всіх необхідних заходів щодо захисту репутації партії «Нові обличчя» сьогодні і в майбутньому.


Фракція партії Нові обличчя (до якої я входжу) голосувала за даний проект рішення враховуючи те, що жодних юридично вмотивованих підстав для не голосування не було. Нашу позицію підтвердив перший заступник міського голови Тарас Шаправский під час свого виступу перед голосуванням.
Системність наших голосувань можна легко проаналізувати,беручи до уваги голосування депутатів фракції на минулому та позаминулому пленарних засіданнях стосовно даного питання (ми голосували ЗА). Але на протязі кількох засідань питання не набирало необхідної кількості голосів. Хтось утримувався, хтось не голосував,когось не було на сесіі і відповідно питання не набирало відповідної кількості голосів. Тому і цього разу ми підтвердили своїм голосуванням свою послідовну позицію.
В тому, що відбулося, звичайно мають розібратися правоохоронні органи,а громада має проаналізувати відповідні дії фракції Захисників Вітчизни та зробити висновки.
Від себе скажу, що мені не соромно за результати нашого голосування на 40 сесії міської ради перед виборцями, перед керівництвом нашої партії Нові Обличчя та перед самим собою.
Час покаже справжнє обличчя кожного!
Сергей Мостипака, Андрей Великодный1 0

Олексюк Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.