» » Буча вітає спортивну Київщину у рамках проведення «Олімпійського дня – 2018».

Буча вітає спортивну Київщину у рамках проведення «Олімпійського дня – 2018».

Анатолій Федорук, Бучанський міський голова :


Наше місто щороку зустрічає учасників міжнародних та всеукраїнських змагань із різних видів спорту.
Велогонка "Tour of Ukraine" вже тривалий час мчить дорогами нашої громади, а спортсмени із15 – 20 країн виборюють призові місця.
Чемпіонати України із шахів, фінал Кубку України з мотокросу, Всеукраїнські змагання з художньої гімнастики, «Богатирські Ігри», міжнародні професійні тенісні турніри серії ITF Pro Circuit,Кубок регіонів УЄФА,міжнародний турнір з футболу серед міських та сільських голів України, Республіки Словаччини, збірної команди спортивних журналістів України та команди зірок української естради «Маестро», товариські матчі між національними молодіжними збірними командами України, Білорусії та Грузії…
Уже у червні пройдуть міжнародні товариські матчі між національними молодіжними жіночими збірними командами України та Білорусії U-19 , восени у заміському тенісному клубі CAMPA відбудеться етап кубка Девіса...
Перелік цих спортивних подій можна продовжувати і надалі, що вже говорить про те, що Буча – місто спорту і сьогоднішня подія невипадково проходить саме у нашому місті.
Футбольний клуб «Меліоратор» представляє наше місто у чемпіонаті Київської області , у місті базується ФК «Сталь».
Уже третій рік поспіль на стадіонах міста проходить чемпіонат Бучанської об’єднаної територіальної громади з футболу серед команд – аматорів. Приємно констатувати, що кількість команд, які беруть участь у ньому, постійно зростає.
Команди із районів і міст Київщини змагатимуться у 9 видах спорту. Перемоги ніколи не даються просто, тому бажаю перемогти сильнішим!
Успішних стартів і переможних фінішів!


0 0

Прес-служба Бучанської мыської ради 
Федорук Анатолій Петрович
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.