» » Пріоритет – національно–патріотичне виховання

Пріоритет – національно–патріотичне виховання

31 травня у Бучі відбулося виїзне засідання колегії Міністерства молоді та спорту, присвячене питанням розвитку національно-патріотичного виховання.


У засіданні взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, народні депутати України, Голова Київської ОДА Олександр Горган, члени колегії, Бучанський міський голова Анатолій Федорук, представники громадських організацій.

Пряма мова
Ігор Жданов,
Міністр молоді та спорту :
- Третій рік поспіль відділ національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту спільно з громадськими організаціями втілює в життя державну політику щодо популяризації героїв визвольних змагань та АТО, формування державницької позиції серед нашої молоді, утвердження української мови, готовності захищати незалежність і територіальну цілісність України.
Мінмолодьспорту активно долучилося до розробки, ухвалення Президентом України та подальшої реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання. Протягом двох років реалізовано понад 120 великих заходів, а у 2018 році стартував Всеукраїнський конкурс проектів на отримання державної фінансової підтримки для проведення заходів національно-патріотичного виховання.
Олександр Горган,
голова КОДА:
-Область готова продемонструвати стандарт розвитку надзвичайно важливого напрямку, який має завершений цикл. На Київщині затверджена обласна і районні програми, 65 тисяч молоді задіяно у 5 центрах, 181 гуртку. І це лише початок великої роботи .
Анатолій Федорук,
Бучанський міський голова:
- Переконаний, що такий формат допоможе краще розкрити потенціал Київщини і міста, що дасть новий поштовх для розвитку руху в цілому у країні. Дякую, що обрали Бучу для проведення заходу, а ми готові поділитися напрацюваннями з усіма регіонами.1 0

Вікторія Ляховець, прес-служба Бучанської міської ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.