» » Справа усього життя

Справа усього життя

У рамках проекту учнівського самоврядування Бучанської Української гімназії «Дерево слави» переможець міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») рій «Бучанські ятагани» завітав у гості до керівника одного із найбільших підприємств у місті Бучі ПрАТ «Меліоратор» Яцюка Василя Петровича.


Зустріч пройшла дуже цікаво, а головне корисно для наших юних джур. Особливо вразило те, як Василь Петрович переймається проблемами не лише рідного підприємства, але й цілого міста Бучі. Мало хто знає, як багато важливих робіт ПрАТ «Меліоратор» виконує у Бучі на користь нашої територіальної громади: будівництво стадіонів, підземного переходу, Київської площі, меліоративні роботи у мікрорайоні Яблунька, по вулицях Гагаріна та Учительській, створення лоткової мережі у мікрорайоні Мельники, по вул. Лісовій.

Чимало зусиль Василь Петрович докладає і для створення комфортних умов для відпочинку. Так було побудовано озеро площею 1,5 га. в мікрорайоні Лісова Буча. Також меліораторці проводять будівництво та ремонт будинків, і все для того, аби зробити життя громади міста комфортнішим.

Саме така людина, як Василь Петрович заслуговує носити звання Почесного громадянина Бучі.
0 0

Яцюк БЦПР
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.