Герої серед нас

Звання «Почесний громадянин Бучі» – це вища форма вираження вдячності суспільства конкретній людині за діяльність на користь міста, а також дань пошани особі, що має особливі заслуги перед Вітчизною.


Цей почесний титул присвоюється тим громадянам Бучі, чиє життя і діяльність були тісно пов’язані з містом: за заслуги, благодійництво, участь в історичних подіях, участь у відродженні та становленні підприємств міста, спортивні та творчі досягнення, наукове відкриття або авторство наукових досягнень, що сприяли розвитку міста.

Я була вражена тим, що це звичайні люди, які є посеред нас, і з багатьма ми знайомі, але навіть не знали, що вони Почесні громадяни нашого міста. До того ж було надзвичайно цікаво знайомитися із біографіями цих по-справжньому визначних людей.
Представники рою «Бучанські ятагани» організували для наших найменших гімназистів, учнів 5-8 класів, зустріч із Почесним громадянином міста, педагогом-новатором, директором першої на Київщині гімназії Шевчуком Миколою Полікарповичем. Він розповідав про своє досить непросте дитинство. Як намагався, долаючи перешкоди, завжди рухатись до своєї мрії, створити заклад, де учні мали б змогу здобувати якісну освіту, мати широкі права і простір для творчості, заклад, у якому всім добре ? і дітям, і педагогам, і батькам.

У рамках проекту «Дерево слави» представники рою «Бучанські ятагани» провели для учнів Бучанської Української гімназії інформаційну компанію на тему «Хто вони ? Почесні громадяни міста Буча?».
Діяльність юних джур була спрямована на більш ширше висвітлення інформації про Почесних громадян, аби кожен житель Бучі знав, тих, хто збагачує їхнє місто, робить його кращим та красивішим.
0 0

Бондар Софія, учасниця рою «Бучанські ятагани», місто Буча 
БЦПР
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.