» » Центр надання адміністративних послуг міста Буча. Підсумки роботи

Центр надання адміністративних послуг міста Буча. Підсумки роботи

Центр надання адміністративних послуг міста відзначає другу річницю з часу відкриття. Що зроблено за цей час і над чим працює колектив адміністраторів? Спробуємо знайти відповіді на питання, підбиваючи підсумки роботи за цей період.


Статистика "говорить", що прийнято суб’єктів звернення – 28172, надано 24196 адміністративних послуг і 3976 консультацій.
Люди найчастіше зверталися з питань Державного земельного кадастру – 6714, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно - 5380 та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців — 2937. Для ведення реєстрації бізнесу та нерухомості адміністратори отримали ключі доступу для роботи у реєстрах.Протягом двох років діючий реєстр адміністративних послуг поповнився новими послугами, тому сьогодні бучанці мають змогу у ЦНАП подати документи для отримання адмінпослуг архітектурно-будівельного контролю.
З квітня 2018 року можна подати документи і для реєстрації громадських об’єднань.

Забезпечено для зручності мешканців організацію прийому суб’єктів звернень представниками комунальних служб: КП«Ірпіньводоканал»та ПАТ«Київоблгаз».
На сьогодні, за даними електронної черги, щоденно чисельність відвідувачів сягає від 150 до 200 осіб . Пріоритетом роботи Центру є значне скорочення часу очікування та обслуговування громадян при отриманні послуг.
Центр є максимально комфортним для відвідувачів. У приміщенні центру відкрито доступ до мережі Wi-Fi, він доступний для людей з інвалідністю.

ЦНАП вдосконалює свою роботу, приділяючи увагу підвищенню професіоналізму адміністраторів, вдосконаленню знань, вмінь, навичок шляхом участі у різного роду семінарах, тренінгах, конференціях тощо.
У березні адміністратори у повному складі успішно пройшли он-лайн курс «Єдині вимоги (стандарт) до якості обслуговування відвідувачів ЦНАП» та отримали сертифікати.

Київським міжнародним інститутом соціології у квітні проводилося опитування відвідувачів ЦНАП міста Буча щодо рівня задоволеності та якості надання адміністративних послуг.

Пілотне опитування проводилось з 20 березня по 10 квітня 2018 року у 18 Центрах Києва та Київської області (13 Центрів у м. Київ, 2 – у м. Бровари, по 1 – у м. Вишневе, м. Буча та смт Гостомель). При підведенні підсумків відзначено, що 85% відвідувачів задоволені обслуговуванням у ЦНАП, а роботу ЦНАПу нашого міста оцінили у 92%.
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
ЦНАП
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.