» » На засіданні Бучанського виконкому розглянули вісімдесят питань

На засіданні Бучанського виконкому розглянули вісімдесят питань

Підсумки роботи житлово-комунального господарства у осінньо-зимовий період, бюджетні питання та затвердження кошторисної частини проектної документації.


22 травня відбулось засідання виконавчого комітету Бучанської міської ради. У порядку денному вісімдесят питань. Розпочали з підсумків роботи житлово-комунального господарства у осінньо-зимовий період. Загалом, до початку зими на всіх котельнях провели поточний ремонт приміщень та допоміжного обладнання. А теплові мережі були повністю підготовлені до опалювального сезону. Наразі вже тривають роботи по підготовці до нового опалювального сезону.

Також розглянули питання щодо коригування та встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкової території для мешканців багатоповерхівок.

На засіданні розглянули та затвердили звіт про виконання бюджету за 1 квартал 2018 року. Начальник фінансового управління зазначила, що його виконано на 85 відсотків.

Після цього заступник начальника відділу освіти Валентина Науменко виступила із пропозицією встановити нову вартість харчування на літній оздоровчий період. Це стосується дітей, які відвідують заклади дошкільної освіти міста. Загалом для малюків віком від 3-х до 4-х років ціна складає 28 грн, 60 коп. на день. А для дітей віком від 4-х до 7-років -37 грн 40 коп.

Проте, Бучанський міський голова заперечив проти ухвали цього рішення. Він зауважив, що повинен бути протокол згоди від батьків. Тому питання відклали на невизначений термін.
На засіданні виконкому одноголосно підтримано пропозицію Бучанського міського голови Анатолія Федорука щодо збільшення розміру виплат довгожителям міста.
Відповідно до затвердженої міської програми "З турботою про кожного", щомісячно проводяться виплати мешканцям міста, які досягли 85 - річного віку, (а далі - 90-100 років і більше).
Відтак розмір виплат збільшено удвічі: тепер такі мешканці міста отримуватимуть не 500, а тисячу гривень .

Розглянули та заслухали на виконавчому комітеті підсумки проведення двомісячника по санітарній очистці та благоустрою міста. А також і програму культурного розвитку міста. Загалом з нагоди професійного свята- дня медичного працівника затвердили виплату грошової винагороди. А також розповіли про захід, який незабаром відбудеться у Бучі.

Відтепер заборонено ловити рибу в озері Бучанського міського парку. Також зроблять капітальний ремонт пішохідної зони між озером та парком розваг. Що ж до нової огорожі, то зазначили, що її встановлюють лише для безпеки мешканців міста.


Після цього на засіданні виконавчого комітету затвердили кошторисну частину проектної документації по капітальному ремонту доріг та розглянули низку питань містобудування та архітектури.0 0

ІА ПОГЛЯД, www.poglyad.tv 
виконком відеосюжет ІА ПОГЛЯД
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.