» » » Ірпінські податківці провели черговий семінар по роз’ясненню законодавства

Ірпінські податківці провели черговий семінар по роз’ясненню законодавства

Ірпінське відділення ГУ ДФС у Київській області завжди намагається оперативно інформувати платників податків про важливі законодавчі зміни. Саме тому в рамках «Єдиного дня податкових знань» було проведено черговий семінар по роз’ясненню актуальних новин податкового законодавства.Відкрив семінар начальник Ірпінського відділення ГУ ДФС у Київській області Олексанр Туру. Він доповів присутнім про підсумки роботи відділення у І кварталі 2018 року та звернув увагу на основні податкові новації.

Провідні фахівці Ірпінського відділення розповіли присутнім про нововведення податкового законодавства, законопроектів, ПДВ: як працює на практиці оновлений порядок блокування реєстрації податкових накладних, податок на прибуток та інші нововведення.

Також звернули особливу увагу бухгалтерів , підприємств, що від виконання приписів чинного законодавства щодо зазначення у касових чеках РРО коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД напряму залежить зарахування частини акцизного податку  з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування, податку на доходи фізичних осіб, щодо результатів кампанії декларування доходів громадян за підсумками 2017 року, про мінімальну зарплату у 2018 році та відповідальність за порушення норм трудового законодавства.
1 0

Ірпінське відділення Вишгородської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області 
податкова
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.