» » «Освітянські обрії» - родинне свято

«Освітянські обрії» - родинне свято

Ансамбль бучанських барабанщиць «Drum-драйв» уже традиційно задає тон «Освітянським обріям» і розпочинає родинне свято, на якому вітають талановитих та обдарованих учнів, їх мудрих наставників, керівників закладів освіти, батьків та представників громади міста, які підтримували освітні ініціативи.

Незмінним залишається ще один пункт заходу – відкриття урочистої частини свята традиційно розпочинає начальник відділу освіти Бучанської міської ради Олег Іванович Цимбал.

І хоча сценарій тут у чомусь схожий із попередніми, проте без особливих родзинок не обійшлося на самому початку: нагру?дний знак «Васи?ль Сухомли?нський» -заохочувальну відзнаку Міністерства освіти і науки України, що має третій (найвищий) ступінь серед відзнак, запроваджених міністерством,вручили Андрію Куцевалову, керівнику БЦПР.

А вручали нагороду під аплодисменти тих педагогів, які удостоєні відзнаки у різні роки .Долучився до цього і Почесний громадянин міста Шевчук Микола Полікарпович( у минулому - директор Бучанської Української гімназії).
Бучанський міський голова Анатолій Федорук «повернувся» у своєму вітальному слові на 11 років назад і пригадав, як починалася історія цього свята, яке давно переросло масштаби освітянського.

- Сьогодні ми не лише підбиваємо підсумки навчального року, а й радіємо усією громадою, коли учні – подорослішали, а педагоги – вдосконали майстерність, що і забезпечило такий результат у підсумку,- наголосив Анатолій Петрович.
Результати цьогорічної роботи, без перебільшення, можна назвати проривом року, адже отримали відзнаки понад 170 дітей та педагогів. А розпочиналося все 11 років тому із 60 подяк і грамот.

Теплі слова вдячності сьогодні зі сцени лунали від секретаря Бучанської міської ради Василя Олексюка, заступника Бучанського міського голови Сергія Шепетька, Ворзельського селищного голови Лариси Федорук, депутата БМР Катерини Цип'ящук, заступників начальника відділу освіти БМР Олени Лук'яненко та Ірини Жучкової.

Аплодисментами, подяками і квітами зустрічали і проваджали зі сцени шкільні родини всіх освітніх закладів.
А ще сьогодні подякували батькам за те, що дають дітям тільки найкраще, за кожен крок дітей до освітянського Олімпу та їх успіх. У номінації «Батьківське крило» відзначено майже 20 батьків.
1 0

Вікторія Ляховець, прес-служба Бучанської міської ради 
освіта Федорук Анатолій Петрович міські новації фотофакт ІА ПОГЛЯД
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.