» » Бучанські скаути взяли участь у Всеукраїнському зборі-поході

Бучанські скаути взяли участь у Всеукраїнському зборі-поході

Бучанські скаути з «БОС» взяли участь в XXVІІІ традиційному Всеукраїнському зборі-поході "Козацькими шляхами", який проходив з 5 по 9 травня 2018року в с. Виграїв Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.


Збір-похід організували Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Національна Організація Скаутів України" , Міністерство молоді та спорту України і Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Захід проходив під гаслом "Привіт, НавколоСвіт!". Збір-похід зібрав понад 1000 скаутів з усіх куточків України, Білорусі, Польщі, Чехії та Латвії. Серед учасників були діти та молодь, які опинились у складних життєвих обставинах, діти з інвалідністю, діти-сироти.
Мета заходу - сприяння розвитку дітей та молоді як особистостей та відповідальних громадян, розкриття їх фізичного, емоційного, інтелектуального, духовного та соціального потенціалу, популяризація безпеки життєдіяльності, пропаганда здорового способу життя та підтримка волонтерського руху.


Діти жили у наметах, готували їжу на багатті, оволодіювали навичками самообслуговування, життя на природі. Дівчата та хлопці набули корисних знань з основ безпеки життєдіяльності, в'язання вузлів, розпалювання вогнища, картографії, основ медицини, самозахисту, а також сексуального виховання.

Для учасників збору створили зону "Scoutland", де вони мали змогу відкрити для себе світ скаутингу, зону "Smartland" з різноманітними тренінгами та цікавими зустрічами, на яких їм розповідали про здоровий спосіб життя та безпечну поведінку під час подорожі за кордон, "Global village", де можна було дізнатися про культурні звички та особливості різних країн. "Extremeland" та "Sportland" дали дітям змогу спробувати себе у подоланні туристичних перешкод, взяти участь у спортивних змаганнях, поплавати на каяках, постріляти з лука, відвідати скеледром, у зоні "Gameland" вони потрапили у світ настільних ігор, а в зоні "Artland" - території майстерень, діти змогли проявити свої творчі здібності, поринути у вир креативу та яскравих кольорів. У зонах "la-la-land" та " Wonderland" дівчата та хлопці розкривали свої таланти. За традицією відбулися різні випробування. Троє наших хлопців здобули звання лісу «Хитрий лис». А нічна гра з елементами скаутингу залишила найяскравіші враження.

Висловлюю свою подяку батькам, які взяли на себе відповідальність і створили умови комфортного перебування дітей в наметовому містечку, супроводжували, організовували, фотографували, розважали, мили, висушували, підтримували, лікували, робили багато всього корисного і цікавого. Дякую начальнику відділу освіти Олегу Івановичу Цимбалу і директору ДЮСШ Олегу Олександровичу Гайдаю за організацію перевезення дітей, а також водію Олександру Дмитровичу за безпечну подорож. Окрема подяка начальнику табору «Печера рисі» і всій команді організаторів.

Наша сторінка у соцмережах - www.facebook.com/buchaskaut

0 0

Григор'єва Шаміра, керівник Бучанського об'єднання скаутів «БОС» 
Скаути Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.