» » Бучанське підприємство "Теплокомунсервіс": 25 років лідерства

Бучанське підприємство "Теплокомунсервіс": 25 років лідерства

Можна з гордістю говорити, що сьогодні 25 - річний ювілей святкує одне з найпотужніших, найсучасніших, найдосвідчених підприємств Київщини.


ПКПП "Теплокомунсервіс"- лідер галузі за підсумками 2017 року.
Керівник підприємства Сергій Пирч у розмові пригадав початок 90-х років, коли починалася його діяльність. Тоді в основному всі підприємства ледь виживали, значна кількість припинила свою діяльність.
"Теплокомунсервіс" тоді лише починав, а сьогодні став лідером галузі, подаючи тепло у житлові будинки та об'єкти соцсфери у Бучі, Ворзелі, Ірпені, Гостомелі, Коцюбинському, Вишневому.

За словами Сергія Віталійовича, сьогодні 15 тисяч абонентів довіряють підприємству свій комфорт і затишок.
Зрозуміти секрет успіху можна у розмові з керівником за лічені секунди: він не зраджує з першого дня роботи курсу на модернізацію, створив потужний молодий колектив професіоналів і однодумців , а сам задає тон і майбутнє бачить у постійній технічній модернізації, що допомагає зекономити ресурси.

Ось і "гарячий" приклад - уже тривають переговори про придбання котлів голландського виробництва.
Міні - котельні, котельні, що працюють на альтернативних видах палива- це врятувало нинішнього року у період газової блокади всі освітні заклади від зупинки навчального процесу.

Секретар Бучанської міської ради Василь Олексюк, перший заступник Бучанського міського голови Тарас Шаправський, заступник міського голови Петро Холодило, завідуюча відділом ЖКГ БМР Олена Докай привітали колектив із цією подією, вручили подяки міського голови Антолія Федорука керівнику та кращим працівникам і побажали й надалі залишатися флагманами галузі, йдучи в ногу з часом.

Вітаємо, дякуємо за працю і подальших успіхів!0 0

Вікторія Ляховець, Прес-служба Бучанської міської ради 
Теплокомунсервіс Буча міські новації
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.