» » Більше мільйона гривен матеріальної допомоги отримають бучанські ветерани Другої світової війни

Більше мільйона гривен матеріальної допомоги отримають бучанські ветерани Другої світової війни

Напередодні важливих днів висловлюємо не лише слова подяки за героїзм і перемогу нашим ветеранам , а й дбаємо про виплату додаткових , хоч і невеликих за розміром, та такіих необхідних більшості ветеранів коштів.


Щороку до травневих дат в Україні здійснюється виплата разової грошової допомоги окремим категоріям громадян – ветеранам війни, громадянам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною і жертвам нацистських переслідувань. Ці виплати здійснюються з державного бюджету.

Як і у попередні роки, цього року було одностайно підтримано виконком рішення - здійснити додаткові виплати з міського бюджету.
Згідно Постанови КМУ від 14.03.2018 року № 170 "Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої ЗУ "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і "Про жертви нацистських переслідувань" в м. Буча здійснюється виплата 759 особам на загальну суму 1 024 735,00

Відповідно до рішення виконавчого комітету БМР від 17.04.2018 р. № 185 виплачується матеріальна допомога ветеранам Другої світової війни 1939-1945 р.р. (особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій в період Другої світової війни та колишнім в'язням фашистських таборів) в розмірі 500,00 грн кожному для 38 осіб.
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
соціальний проект
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.