» » Розпочалась підготовка теплового господарства до наступного опалювального сезону

Розпочалась підготовка теплового господарства до наступного опалювального сезону

ПКПП “Теплокомунсервіс” одразу після закінчення опалювального сезону приступило до підготовки теплового господарства до ефективної та безаварійної роботи в наступному опалювальному періоді 2018-2019рр.


Роботи виконуються у відповідності до розробленого плану ремонтів та модернізації теплового господарства, який відповідає всім вимогам Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду та інших нормативних документів.
На початковому етапі підготовки проведено чергове навчання і перевірка знань нормативно-правових актів з охорони праці у інженерно-технічних працівників та робітників підприємства.

За короткий час виконано:
? ремонт і заміна насосного обладнання (котельні за адресами вул.Києво-Мироцька,106., вул.Героїв Майдану,15а);
? чищення та ремонт котлів, що працюють на альтернативному виді палива- котли “Мотор Січ” (котельня за адресою вул.Шевченка,14, ЗОШ №2) та “Колві-700” (котельня за адресою вул.Вокзальна,104, ЗОШ №5);
? підготовку до чергової повірки вузлів обліку газу та іншого газового обладнання на 22-х котельнях підприємства;
? розпочато суттєву реконструкцію теплової мережі та приміщення котельні за адресою вул.Стадіонна,5, з подальшим встановленням додаткового котла Колві-3000 та заміною ділянки теплової мережі Dy-150 довжиною 600м.п. в поліуретановій ізоляції вздовж території НВК “Берізка”, за рахунок кредитних коштів, що підвищить стабільність та безаварійність роботи котельні житлового масиву “Склозаводська”.2 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Теплокомунсервіс Буча котельні
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.