» » «Факел миру» зустрічали у Бучі (фотофакт)

«Факел миру» зустрічали у Бучі (фотофакт)

Не перший рік наше місто долучається до всесвітньої акції, яка "воєює" на всіх континентах у багатьох країнах за мир.Буча підтримує не один рік поспіль її проведення і радісно зустрічає учасників заходу.
- Надзвичайно важливо, що у цей нелегкий для нашої країни час проходить така акція, що закликає до миру та взаєморозуміння між народами, та приємно, що Всесвітній біг заради гармонії завітав до Бучі, — зазначив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Як символ гармонії учасники естафети "Всесвітній біг заради гармонії" несуть палаючий факел, передаючи його з рук в руки.
- Факел - символічний знак, - сказав один із координаторів естафети. - Люди мають вогонь у серцях, тому це дуже важливий символ для миру, який використовується з давніх часів на олімпіадах. Люди бачать його, можуть потримати цей факел і в цьому дуже сильний символізм єднання, тим більше що це подобається людям, особливо дітям.

Загалом, розповідаючи про пробіг, організатори повідомили, що основна мета естафети - об’єднати людей таким чином, щоб у своєму маленькому світі, - вдома, в школі, на роботі, в місті чи в селі, - побачивши марафон, вони відчули прагнення жити в мирі і єднання із усіма людьми.

Колектив та дошкільнята ДНЗ №3 «Козачок» прийняли участь у факельній естафеті «Біг заради гармонії та миру».
Кожний маленький учасник заходу передаючи «Факел миру» з рук у руки прагне передати всім частинку добра, злагоди, розуміння.
Всесвітній біг миру заради гармонії проводиться 19-й раз територією нашого міста.

0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
САНЧІН Всесвітній біг
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.