» » Асфальтний завод між Бучею та Ворзелем демонтують (відеосюжет)

Асфальтний завод між Бучею та Ворзелем демонтують (відеосюжет)

20 квітня у Бучанській міській раді відбулася нарада щодо законності спорудження поблизу курортного Ворзеля асфальтного заводу. Є загроза, що будівництво такого підприємства завдасть шкоди навколишньому середовищу і, відповідно, здоров’ю людей.У цьому заході узяли участь голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган, прокурор Київщини Дмитро Чібісов, народні депутати України Марія Іонова, Ольга Червакова, Павло Різаненко, керівники служб різних рівнів, представники громади, а також на правах господаря — мер Бучі Анатолій Федорук.

Губернатор та прокурор Київщини обіцяють, що асфальтний завод поблизу курортного Ворзеля демонтують

Земельна ділянка, де розміщені промислові потужності, територіально знаходиться у межах Бучі та належить ТОВ “Фінансово-промислова група “Алькор”.

Власник підприємства Тігран Кочарян не був присутнім на нараді. Тому всі стріли з боку посадовців летіли у бік його представника Олександра Обухова, який назвався інженером.

З’ясувалося, що виробничий комплекс зведений без відповідних дозволів, а самі конструкції, що в окремих випадках сягають 23 м заввишки, не скріплені належним чином.

Губернатор та прокурор Київщини обіцяють, що асфальтний завод поблизу курортного Ворзеля демонтують

За словами Обухова, їх модулі установили, щоб вони просто не лежали на землі, у багнюці, що викликало сміх у залі. Але ці роботи на об’єкті з підвищеним рівнем небезпеки проводили не спеціалісти з належним досвідом та допусками. Тому є реальна загроза, що конструкція може впасти і травмувати людей.

Губернатор та прокурор Київщини обіцяють, що асфальтний завод поблизу курортного Ворзеля демонтують

До того ж порушені санітарні норми у розташуванні заводу до найближчої житлової зони. Замість 1000 м відстань становить 470 м. Проте, враховуючи новий житловий комплекс, який мають звести, вона зменшується до 285 м.

Губернатор та прокурор запевнили, що займатимуть тверду позицію у частині неухильного дотримання законів у інтересах місцевого населення. Корупційні схеми не пройдуть, об’єкт буде демонтовано, на винних зареєструють відповідні провадження.

0 0

Ігор Швець, ІА ПОГЛЯД, www.poglyad.tv 
Ворзель Буча Федорук Анатолій Петрович відеосюжет ІА ПОГЛЯД
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.