» » В травні у Бучі запрацює станція водознезалізнення (відеосюжет)

В травні у Бучі запрацює станція водознезалізнення (відеосюжет)

12 квітня у Бучі розпочали чергову 39-ту сесію міської ради.

Насамперед, на пленарному засіданні депутати підтримали рішення про затвердження на посади заступників міського голови Анатолія Федорука. За ці кандидатури проголосували 28 депутатів.

Після цього на сесії порушили питання про стан водоканалізаційного господарства в місті Буча. Доповідав заступник начальника КП “Ірпіньводоканал” Віктор Коваленко. Він зазначив, що станція з водознезалізнення у Бучі вже в травні буде введена в експлуатацію.
Депутати прийняли рішення зобов’язати адміністрацію КП “Ірпіньводоканал” розробити та подати на затвердження Бучанській міськраді план заходів щодо покращення якості питної води.

А Бучанський міський голова повідомив “Погляду”, що у місті планують створити комунальне підприємство “Бучаводоканал”. За словами міського голови, комунальне підприємство мають створити вже цього року. Адже з 1 травня набуває чинності закон, згідно якого добровільне об’єднання територіальних громад вийде на завершальний етап.
Тож, забезпечувати питною водою потрібно буде і населені пункти, що приєднаються до Бучі.

Також на сесії розглядали питання освіти. Зокрема, йшлося про зміну правил прийому дітей до першого класу. Згідно нововведень за кожним навчальним закладом буде закріплена певна частина міста. Крім того, депутати вирішили створити відділ охорони здоров’я Бучанської міської ради. Мета – координація та підвищення ефективності роботи медичної галузі.

1 0

ІА ПОГЛЯД, www.poglyad.tv 
сесія Буча водоканал Бучаводоканал Федорук Анатолій Петрович освіта відеосюжет ІА ПОГЛЯД
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.