» » Будьте уважні: Управління праці проведе опитування населення

Будьте уважні: Управління праці проведе опитування населення

Міністерство соціальної політики України протягом 2015-2020 років реалізує Проект «Модернізація системи соціальної підтримки населення України». Мета Проекту – сприяння успішному проведенню соціальних реформ, які спрямовані на зменшення рівня бідності та підвищення соціальної захищеності найбільш вразливих верств населення.


Управління праці інформує про те, що консультанти Проекту у період березня – квітня 2018 року будуть проводити опитування серед населення щодо їх відношення до діяльності соціальних інспекторів, порушень під час надання соціальної допомоги, а також поінформованості населення про відповідальність за надання недостовірної інформації задля права на державну соціальну підтримку.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у кожного спеціаліста при собі буде підтвердження щодо його участі у даному опитуванні, посвідчення інтерв’юера та паспорт. Прохання з розумінням відноситись до даного заходу.

По виниклим питанням можна звертатись до управління праці за телефоном (04597) 49-904.
0 0

Управління праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Бучанської міської ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.