» » "Пасхальний благовіст" у Бучі. Фотофакт

"Пасхальний благовіст" у Бучі. Фотофакт

Традиційно "Пасхальний благовіст" у місті починається ходою від храму центральною вулицею до Київської площі, де й відбувається саме святкове дійство за участю релігійних громад , громадських організацій, містян, організацій та установ міста.


Юні ангелочки несли вулицями радісну звістку про Воскресіння Христа, дарували бучанцям і гостям міста своє тепло і радість.
Київська площа зустрічала учасників ходи фестивалем писанок,виставкою робіт народних майстрів, навчальних закладів, ресторанів.

Про парад писанок на площі можна розповідати не одну годину, бо кожна - то витвір мистецтва, у який душу і талант вкладали майстрині.
От і вийшли вони одна краща іншої, одягнені у вишиванки і вінки, прикрашені яскравими узорами, у яких закодовані розповіді про нашу історію і вплетені щирі слова побажань жити у мирі єдиною щасливою родиною.
Невипадково біля кожної - чимало відпочиваючих, які хочуть зберегти у пам'яті фото з сьогоднішнього свята . Яскраві епізоди- розповіді виходять біля кожної писанки, які так і просяться у сімейні альбоми.Не забули і про збір великоднього кошика для воїнів АТО. Навчальні заклади міста активно долучилися до акції і принесли все необхідне на передовій.
Паски, крашанки, м'ясні наїдки, консервація, чай і кава, медикаменти , кошти на пальне - сьогодні волонтери все зібране повезуть із Бучі на Схід.
2 0

Вікторія Ляховець, Прес-служба Бучанської міської ради 
Пасха фотофакт фестиваль
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.