» » Громадський бюджет світова модель бюджету участі. Бучанські проекти

Громадський бюджет світова модель бюджету участі. Бучанські проекти

Бучанська міська рада спільно з громадськістю та авторами проектів зробила сьогодні черговий крок на шляху реалізації світової моделі бюджету участі, яка отримала назву Громадський бюджет.


- Нам вдалося створити інструменти залучення громадян до бюджетного процесу, що сприяє запровадженню демократичного обговорення та прийняття рішень, в якому звичайні люди вирішують, як розподілити частину бюджету міста,- зазначив під час роботи комісії з розгляду поданих проектів Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Серед питань, які бучанці пропонують вирішити, шляхом реалізації їхніх проектів, – покращення міської інфраструктури ( дитячі та спортивні майданчики, дороги, сквери, тротуари, переходи, скейт – парк, музей Слави, зупинка громадського транспорту, вигульний майданчик для тварин), проведення різноманітних освітніх, культурних чи спортивних групових занять, надання соціальної допомоги і т.д.- ось далеко не повний перелік тих проектів, які сьогодні автори презентували.

Як бачимо, лідерами є освітні та спортивні ініціативи, проте ще не народилися нові ідеї у громади, не пройдено етап розгляду їх ефективного використання у подальшому.

Соціально – важливі ініціативи, внутрішня потреба розуміння долучення до написання і реалізації – це вже важливі здобутки громади .
Із 30 поданих проектів, 15 сьогодні обговорили. Майже усі вони потребують доопрацювання спільно із відповідними структурами міської ради .
На наступному тижні робота продовжиться із розгляду ще 15 проектів і доопрацювання вже представлених.За рішенням комісії, що створена відповідно до розпорядження Бучанського міського голови Анатолія Федорука, затверджені проекти будуть виставлені для голосування мешканцями міста.
1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
міські новації Громадський бюджет Буча Федорук Анатолій Петрович
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.