» » У Бучі впроваджена процедура публічного і прозорого обрання директорів шкіл

У Бучі впроваджена процедура публічного і прозорого обрання директорів шкіл

Вже вдруге ця процедура була застосована для призначення директора ЗОШ№1 (нещодавно за таким принципом була призначена завідуюча дитячим закладом «Пролісок»).


На сесії міської ради 26 січня депутати затвердили порядок призначення керівників комунальних закладів загальної середньої освіти відповідно до результатів конкурсного відбору.

Відтак директори освітніх закладів міста обираються не за вказівкою керівника області чи міста, а конкурсною комісією, яка складається із фахівців, депутатів, представників громадськості, батьківських комітетів та лідерів учнівського врядування.
Учасники конкурсу подали для конкурсного комітету мотиваційний лист, перспективний план розвитку освітнього закладу та мультимедійну презентацію, яку оцінювали за кількома актуальними критеріями, виконали письмове тестове завдання.

Цього разу у конкурсі взяли участь Юлія Кисіль та Ольга Мохненко.

Після представлення перспективного плану розвитку навчального закладу члени комісії ставили конкурсантам запитання, які стосувалися подальшої діяльності на посаді керівника навчального закладу.

Після обговорення програм претендентів відбулося таємне голосування. За його результатами суттєву перевагу отримала з результатом 11 голосів «за» і жодного "проти" Ольга Мохненко.

Уже завтра на підставі рішення конкурсної комісії начальник відділу освіти БМР Олег Цимбал видасть відповідний наказ про її призначення на посаду, а Оксану Кисіль занесено у список кадрового резерву.

Вітаємо Ольгу Володимирівну і бажаємо педагогічному колективу, учням і батькам спільно розбудовувати нову українську школу.
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Мохненко ЗОШ №1 освіта
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.