» » Прес–тур регіональних ЗМІ до Бучі

Прес–тур регіональних ЗМІ до Бучі

21 березня представники мас–медіа всієї Київщини саме у Бучі стали свідками старту ще одного проекту з вивчення кращих практик місцевого самоврядування, який впроваджується у рамках децентралізаційної реформи у Київському регіональному відділенні Асоціації міст України.


Давати старт новому виду співпраці для Бучі - водночас престижно і відповідально, адже формат передбачає вже підбиття зробленого і окреслення перспектив.


- Буча демонструє всій країні, як можна використовувати всі складові, той унікальний шанс і можливості для побудови нової моделі самоврядності, - наголосив Володимир Удовиченко - координатор Офісу реформ, консультант з правових питань, депутат КОР, голова постійної депутатської комісії.

Нові технології управління, які вже перетворилися у звичний робочий інструмент управління містом – не що інше, за його словами, як західна модель, яку десь лише вивчають і намагаються впровадити, а у Бучі вона вже доводить свою ефективність.

- Євроремонт держави, децентралізація державного управління, розширення повноважень і можливостей місцевого самоврядування з відповідними ресурсами на місцевому рівні, економічний розвиток територій - все це під силу лідерам муніципального руху. Таким став за роки свого служіння громаді Бучанський міський голова Анатолій Федорук, який вже багато років поспіль доводить на практиці, що розвиток країни – це розвиток кожного міста і села, які вже завтра стануть фундаментом для змін у всіх сферах життєдіяльності.

Знайомство із роботою ЦНАПу було заплановано у програмі перебування, проте журналісти, переступивши поріг, заявили про бажання дізнатися більш детально про роботу бек– і фронт офісів з надання послуг.
Про етапи проведення реформи децентралізації, впровадження громадського бюджету, розробку Стратегії розвитку громади гостям розповів радник Бучанського міського голови Петро Холодило, про впровадження реформи нової української школи – радник Сергій Шепетько, а начальник відділу освіти Олег Цимбал детально зупинився на етапах впровадження реформи, будівництві освітніх закладів, освіті для дорослих, створенні інклюзивно – ресурсного центру.

Захід проведений у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.


На фото:
Оглядова екскурсія містом була присвячена роботі освітянської галузі: будівництво нових закладів, добудова і реконструкція, перехід котелень на альтернативні види палива, що дало змогу не зупинити освітній процес за рішенням кризового центру, розвиток позашкілля шляхом будівництва Всеукраїнського пластового центру, робота інклюзивно - ресурсного центру на базі ЗОШ№3 ...
0 0

Вікторія Ляховкць, Прес-служба Бучанської міської ради 
Буча відеосюжет Федорук Анатолій Петрович міські новації
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.