» » » Ірпінський університет державної фіскальної приймав національну олімпіаду

Ірпінський університет державної фіскальної приймав національну олімпіаду

З 2 по 4 березня 2018 року в приміщенні Навчально-наукового Інституту права Університету державної фіскальної служби України проходила Національна олімпіада з консультування клієнтів юридичних клінік України.


3 березня 2018 року представниками Ірпінського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області - заступником начальника управління Марченко О.О. та начальником Ірпінського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсії Антоненко Г.А., проведено практичний семінар-тренінг «Новели та практика застосування КАСУ та пенсійного законодавства України».
Учасники тренінгу були ознайомлені зі змінами в пенсійному законодавстві, особливу увагу приділено пенсійній реформі з 01.10.2017 року, а саме збільшення страхового стажу для права виходу на пенсію, викликали також зацікавленість послуги ВЕБ – порталу Пенсійного фонду України.
Також учасників тренінгу цікавили практичні моменти, які виникали під час зустрічі з пенсіонерами, при зверненні до них за правовою допомогою.

1 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.