» » Ірпінь, Ворзель, Коцюбинське, Гостомель: до 7 березня призупинено навчальний процес

Ірпінь, Ворзель, Коцюбинське, Гостомель: до 7 березня призупинено навчальний процес

3 березня у структурних підрозділах Ірпінської міської ради та її виконавчого комітету (окрім диспетчерських служб комунальних підприємств та працівників КП «Муніципальна варта») оголошено не робочий день з подальшим відпрацюванням відповідно до окремого розпорядження. Також 5.03.2018 року відповідно до розпорядження Ірпінського міського голови від 2 березня 2018 року №45 «Щодо сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення населення у період обмеження постачання природного газу» та з метою скорочення споживання природного газу оголошено скорочений робочий день (з 8:00 до 12:00), забезпечивши подачу теплоносіїв до об’єктів на технологічному мінімумі.

З метою сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення населення у період обмеження постачання природного газу буде скорочено споживання природного газу промисловістю, бюджетною сферою, теплогенеруючими та теплопостачальними підприємствами до мінімуму, при цьому не обмежуючи теплоносій для населення.

Відповідно до вищезазначеного розпорядження міського голови, до 7.03.2018 року (включно, або до окремого розпорядження) призупинено навчальний процес у всіх навчальних та дошкільних закладах м. Ірпінь та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, забезпечуючи подачу теплоносіїв до об’єктів на технологічному мінімумі, відмінено всі масові заходи у навчальних закладах до 12.03.2018 року.

Нагадаємо, що у випадку надзвичайних ситуацій варто терміново повідомляти чергового по місту, КП «Муніципальна варта», тел. 0459760400, моб. 0730700557.
0 0

Ірпінська міська рада, www.imr.gov.ua 
освіта Ірпінь Гостомель Ворзель Коцюбинське
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.