» » Міський голова Бучі підсумував роботу міської ради у 2017 році

Міський голова Бучі підсумував роботу міської ради у 2017 році

Буча – місто обласного значення у Київській області. Наразі тут мешкають майже 34 тисячі жителів, а цьогорічний бюджет складає 340 мільйонів гривень.


24 лютого у місцевому кінотеатрі “Акваріус” міський голова Анатолій Федорук зустрівся з громадою аби прозвітувати про результати своєї роботи у 2017 році. Він заявив, що головним питанням залишається розвиток інфраструктури міста. У 2017 році здійснено низку ремонтних робіт. Зокрема, водовідведення, капітальний ремонт доріг, житлових будинків та навчальних закладів. Також урочисто відкрили дитячий садочок “Перлинка”.

Завантажити газету "Бучанські новини" №9 від 2 березня 2018 року:

Скачать файл: bn-09_2018.pdf [14,39 Mb] (cкачиваний: 161)
Посмотреть онлайн файл: bn-09_2018.pdf


Серед завдань на 2018 рік, завершення будівництва всіх освітніх закладів, проведення медичної реформи, впровадження енергоефективних заходів, будівництво та ремонт доріг, патріотичне виховання молоді, екологія та утилізація сміття. На завершення звіту, громада мала змогу поставити запитання міському голові. Найбільш гострим стало обговоренням будівництва асфальтного заводу на межі Бучі та Ворзеля. Водночас, представники громади селища, що приїхали на цю зустріч, заявили, що ворзеляни чинитимуть опір будівництву будь-якими методами.


1 0

ІА ПОГЛЯД, www.poglyad.tv 
звіт мера Федорук Анатолій Петрович відеосюжет ІА ПОГЛЯД
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.