» » В Ірпінській міській лікарні проведено операцію на венах (пункційна ехосклерооблітерація)

В Ірпінській міській лікарні проведено операцію на венах (пункційна ехосклерооблітерація)

7 лютого вперше в Ірпінській центральній міській лікарні проведено операцію на венах із застосуванням сучасної технології, яку використовують у дуже небагатьох клініках України.


Називається вона пункційна ехосклерооблітерація.
Така технологія дозволяє вилікувати варикозну хворобу без розрізів, а лише за допомогою проколів. Це стало можливим завдяки тісній співпраці ІЦМЛ та Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Л. П. Шупика.

Уже близько п’яти років Ірпінська лікарня є однією з чотирьох баз кафедри хірургії та судинної хірургії. Операційна ІЦМЛ обладнана усією необхідною технікою для проведення таких новітніх оперативних втручань. Зараз фахівці академії навчають і готують наших лікарів до проведення ще більш сучасних операцій.

Наприклад, із застосуванням технології ендовенозного зварювання. Цю технологію розробили і запатентували науковці кафедри хірургії та судинної хірургії близько двох років тому, а сьогодні нею вже можуть скористатися пацієнти з Приірпіння, не виїжджаючи до столиці. Дякую фахівцям медичної академії за таку результативну співпрацю, а нашим лікарям за те, що прагнуть змін, удосконалення і не припиняють навчатися.


Про це повідомив мер Ірпеня Володимир Карплюк на своїй сторінці Фейсбук
0 0

ІРПІНЬ ТБ 
Лікарня Ірпінь Буча лапароскопія Карплюк Ірпінь ТБ відеосюжет
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.