» » Ворзель: Автобусний маршрут №339(11) вдосконалять

Ворзель: Автобусний маршрут №339(11) вдосконалять

31 січня у Ворзельській селищній раді відбулася зустріч керівництва селища з заступником директора з безпеки руху та охорони праці ТОВ «Ірпінське АТП 13250» Сергієм Прокопенком.


Мова йшла, зокрема, про маршрут № 339 (11) Рубежівка - Ірпінь, робота якого викликає чимало нарікань з боку пасажирів. Представник АТП повідомив, що впродовж кількох тижнів буде замінено маломісне авто на автобус з більшою кількістю місць для пасажирів.
Таким чином по маршруту курсуватимуть два більших автобуси та один менший, який знаходиться у доброму технічному стані. У недалекій перспективі до маршруту планується додати ще четверте авто.

З нововведень - на основних зупинках буде розміщено графік руху маршруток, обговорювалась перспектива побудови заїзних кишеньна вул. Шевченка біля дитсадка №9.
Говорили і про Кичеєве. У зв’язку зі скороченням електричок, які там зупинялися, селищним керівництвом пропонувалося розширити кількість заїздів маршруток у цей район. Представник АТП сказав, що чекає від мешканців пропозицій. Їх вони зможуть надати у селищну раду.
3 0

Ворзельська селищна рада, www.facebook.com/vorzelrada 
маршрутки Ворзель
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.