» » Бучанський міський голова вручив проїзні квитки на 2018 рік родинам загиблих в АТО

Бучанський міський голова вручив проїзні квитки на 2018 рік родинам загиблих в АТО

31 січня в Бучанській міській раді відбулася зустріч міського голови з родинами загиблих в АТО.


Такі збори в Бучі вже є традиційними. Від попередньої зустрічі минуло зовсім небагато часу. І ось виникла нагода зібратися знову. Адже до міськради надійшло звернення віднайти фінансову можливість забезпечити таких бучанців безкоштовним проїздом у маршрутках по місту і до Києва.
Тож у цьому році до Бучанської місцевої програми «Турбота» були внесені зміни і з лютого місяця родини атовців матимуть змогу безкоштовно користуватися послугами перевізників. На проїздному квитку зазначені маршрути, які обрали кожен з членів родини. Така допомога від міської ради є вкрай необхідною.

Пані Наталія, одна з тих, хто втратила чоловіка та батька своїх дітей. Старший солдат Віктор Хайретдінов брав участь в АТО на території Донецької та Луганської областей. Спілкувалася родина з воїном по телефону. Додому він приїздив рідко. Вдова героя зі сльозами на очах згадує хвилини, коли чоловік сповістив про те, що йде на війну. А вже 29 червня 2016 родині повідомили сумну звістку — воїна вже немає серед живих.

Батькам, жінкам та дітям потрібна не тільки матеріальна допомога, а й моральна підтримка. Тож відсьогодні родини загиблих поверталися додому чи поїхали на роботу з новим документом, який гарантує їм безкоштовний проїзд.
0 0

ІА ПОГЛЯД, www.bucha.com.ua 
відеосюжет Федорук Анатолій Петрович ІА ПОГЛЯД АТО
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.