Буча: Продовжується будівництво Пластового вишкільного центру » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » Буча: Продовжується будівництво Пластового вишкільного центру

Буча: Продовжується будівництво Пластового вишкільного центру

Триває будівництво Пластового вишкільного центру на території Бучанського центру позашкільної роботи, замовником якого є Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації.Загалом площа приміщень будівлі відповідно до проектної документації становитиме 3060 м2 (довжина 45 м, ширина до 17 м, висота 11,5 м). Будівля матиме два поверхи та буде обладнана пандусами і ліфтом для людей з інвалідністю.

На першому поверсі передбачені аудиторії, адміністративні, санітарно-побутові, технічні та господарські приміщення. На другому – навчальні аудиторії та кімнати відпочинку.

На сьогоднішній день працюють три бригади зварювальників, які безпосередньо монтують металевий каркас будівлі. На територію завезена модульна котельна. Проводяться роботи по підключенню до водогону та каналізації.

Також проходить розчищення території для майбутнього благоустрою та оснащення передбачених генеральним планом локацій – наметового містечка, вело майданчика, тренувальної смуги перешкод, мотузяного парку та інших.

Вся технічна документація щодо будівництва пройшла експертизу у Державному підприємстві «Київоблбудінвест».


З нетерпінням чекатимемо на відкриття нового закладу вже у цьому році.

Більше фото >>
0 0

БУЧАНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ, www.bcpr.osvit.pro 
фотофакт освіта БЦПР туризм
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.