» » В Ірпінському регіоні зареєстровано 5 випадків захворювання на кір

В Ірпінському регіоні зареєстровано 5 випадків захворювання на кір

У 15 регіонах України медики зафіксували спалахи кору. Пошесть не оминула й Ірпінський регіон. За даними медиків, наразі вже зареєстровано 5 випадків кору. Єдиний спосіб профілактики захворювання – вакцинація. Та на жаль, в Ірпені це зараз неможливо.

Зазвичай щеплення від кору ще у дитинстві роблять двічі, у віці одного та шести років. Але в Україні наразі панує затятий саботаж щеплень. На графіку Всесвітньої організації охорони здоров’я чітко видно, як з 2008 по 2011 та з 2013 року і до 2017 майже до нуля падала кількість щеплень від кору. Це відбувалось після трагічних випадків та гучних корупційних скандалів, пов’язаних із закупівлею та застосуванням неякісних вакцин. Повернути довіру до державної медицини надто важко.

Тож більшість батьків, аби вберегти своїх дітей, вимушені самі шукати та купувати вакцину, і не тільки від кору. Саме так зробила пані Анна. Вона прийшла до Бучанської міської поліклініки зі своїм шестимісячним синочком Андрійком. Йому мають зробити вже друге щеплення, цього разу від поліомієліту. Матуся розповідає, вакцину довелося шукати самотужки

Після ретельного огляду лікаря, легенький укус медичного комарика.. і дитинка вже має захист від хвороби. Лікарі наголошують, що невакцинована людина підхопити кір може запросто.

Тим часом поширилися чутки про карантин, але Департамент охорони здоров’я Київської облдержадміністрації повідомляє, що цього не станеться. Для того щоб ввести таке обмеження для не щеплених дітей, область повинна мати запас вакцини, якої наразі нема.
0 0

www.poglyad.tv 
ІА ПОГЛЯД відеосюжет медицина
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.