» » Електропотяги стануть "довшими"

Електропотяги стануть "довшими"

"Південно-Західна залізниця" доповнить приміські поїзди вагонами - потяги стануть довшими, а шестивагонних поїздів буде не більше 10 одиниць.


В.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький проінспектував роботу моторвагонного депо Фастів-1, зокрема, оглянув стан приміських електропоїздів, умови праці та виробничого побуту деповчан, а також відверто обговорив із залізничниками питання системного оновлення діяльності дорожнього господарства приміських перевезень.

За словами виконуючого обов'язки директора регіональної філії Романа Веприцького, пасажиропотік буде проаналізовано.

Кількість вагонів у електропоїздів збільшиться до шести, восьми, десяти або дванадцяти вагонів.


"Щоб максимально забезпечувати потреби населення в приміських перевезеннях, будемо відходити від шестивагонних складів всюди, де є потреба в довгих складах. Я вже поставив завдання, щоб до 15 січня кількість шестівагонок на залізниці не перевищувала десяти одиниць", - заявив він.

У Південно-Західній залізниці додатково зазначають, що зараз забезпечують формування восьмивагонного приміських поїздів замість шестивагонних на найбільш популярних напрямках.
Водночас менеджмент ПАТ «Укрзалізниця» взяв курс на запровадження сучасних технологій підготовки поїздів до рейсу, створення пасажирам комфортних умов для залізничних подорожей. Щоб втілювати його в життя, необхідно комплексно змінити ситуацію в дорожньому секторі приміських перевезень. І цю роботу вже розпочато.
1 0

вокзал
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.