» » Футбольний клуб Прем'єр-ліги України «Сталь» представлятиме Бучу

Футбольний клуб Прем'єр-ліги України «Сталь» представлятиме Бучу

Міська рада Бучі дала згоду на переїзд клубу Прем'єр-ліги України «Сталь» в своє місто.


Про це повідомив секретар міської ради Бучі Василь Олексюк.
«Лист керівництва «Сталі» озвучив на засіданні міський голова і члени виконкому одноголосно підтримали прохання клубу з Кам'янського базуватися в Бучі. Наступний крок - це подача клубом документів в ФФУ про зміну реєстрації «Сталі», а також дозвіл на використання спортивної інфраструктури міста», - повідомив він.


«Ми розглядаємо варіант з реконструкцією колишнього піонерського табору під базу клубу, хочемо запропонувати це «Сталі». Кожне місто, вважаю, мріє мати у себе команду майстрів, тим більше Прем'єр-ліги. Якщо все вийде, влада буде підтягувати інфраструктуру, а також може співпрацювати з клубом в плані використання дитячої спортивної школи», - зазначив Олексюк.
За його словами, поки місто на стадії принципової згоди на переїзд команди.

Нагадаємо, «Сталь» з літа грає на київській «Оболонь-Арені», а раніше в УПЛ виступала на «Метеорі» в Дніпрі.

Перед виходом в Прем'єр-лігу в 2015 році «Сталь» розпочала реконструкцію стадіону в Кам'янському, але не зуміла її закінчити через відсутність фінансування.

Клуб Прем'єр-ліги «Сталь» хоче змінити прописку і представляти місто Буча, яке знаходиться в Київській області, недалеко від столиці.

Президент клубу Вардан Ісраелян звернувся з листом до мера Бучі Анатолія Федорука з листом в якому просить підтримки в намірі клубу перебратися в це місто, а також можливості використовувати футбольну інфраструктуру Бучі.
Лист датований 27-м листопада, а головний акцент в ньому робиться на необхідності встигнути подати відповідні документи на атестацію в ФФУ.


відео з архіву:
0 0

www.sportarena.com 
футбол
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.