» » Учні пільгових категорій харчуватимуться безкоштовно

Учні пільгових категорій харчуватимуться безкоштовно

Рішення прийнято на виконкомі у День Святого Миколая, зробивши подарунок цій категорії дітей.


Питання забезпечення безоплатним гарячим харчуванням учнів 1-11 класів пільгових категорій закладів загальної середньої освіти міста Бучі сьогодні підтримали члени виконкому на черговому засіданні, яке провів Бучанський міський голова Анатолій Федорук.
Вирішено встановити з 02.01.2018 року для учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти з числа пільгових категорій вартість надання послуг з одноразового харчування одного учня на день в розмірі 25, 00 грн. - 100 % за рахунок коштів місцевого бюджету.

Також буде забезпечено безоплатним гарячим харчуванням учнів 1 – 11 класів закладів загальної середньої освіти з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах; дітей, із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; дітей, батьки яких загинули в зоні проведення АТО, або стали інвалідами; дітей батьки, або особи, що їх замінюють, є учасниками АТО на час проходження служби в зоні АТО.

Також безоплатним гарячим харчуванням будуть забезпечені учні 1 – 4 класів з числа дітей-інвалідів, які проживають у м. Бучі.
Безоплатне гаряче харчування отримуватимуть учні 1 – 4 класів, батьки яких загинули в зоні проведення АТО, які відвідують групу продовженого дня.
1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
освіта
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.