» » Буча запрошує! Афіша 26 грудня - 7 січня (Святкові локації)

Буча запрошує! Афіша 26 грудня - 7 січня (Святкові локації)

Свята тривають і перші сім днів нового року ми з Вами проведемо знову разом у казковому містечку.


Дитячі канули у родинному колі запам'ятаються надовго, бо конкурси, розваги. фестивалі, квести, шоу, виступи артистів додадуть цим дням особливого змісту.
Заглядайте у афішу, аби без запізнень приходи на всі заходи.
Чекаємо Вас біля головної ялинки міста!!!!


Своєрідний "компас" допоможе зорієнтуватися у новорічно- -різдвяних заходах, які пройдуть у казковому містечку "Бучанські чарівні передзвони".
Тут насичена програма лише до першого січня 2018 року.
Подальші святкові дні, на які припадають зимові канікули, також будуть позначені низкою цікавих і різноманітних заходів - вистав, конкурсів, фестивалів, майстер - класів....
Про їх місце і час проведення повідомимо додатково.
Святкуємо разом!

25 грудня о 12.00 годині в Центральному будинку культури (м.Буча, вул. Пушкінська, 61) для дітей загиблих учасників бойових дій в зоні АТО, дітей, батьки яких є учасниками бойових дій в зоні АТО, та дітей, батьки яких стали інвалідами війни, відбудеться новорічна розважальна програма - "Зимовір та місячна царівна".
Діти стануть учасниками казкового дійства та отримають солодкі подарунки.

Головна резиденція Санта Клауса у м.Буча.

30 грудня об 11:00 в дитячому садку “LimPoPo” відбудеться урочисте відкриття Головної резиденції Санта Клауса. Такого ще не було, вперше наше місто відвідає такий поважний гість!
Ще й з ПОДАРУНКАМИ ДЛЯ КОЖНОЇ ДИТИНИ. Тільки переступивши поріг Резиденції, гості відразу потраплять в справжній чарівний світ, в якому кипить робота ельфів – вірних помічників Санти. На тлі казкових декорацій та красунь ялинок, мешканці резиденції перевтіляться в справжніх персонажів чарівного світу. Кожен відвідувач зможе і сам відчути себе фантастичним героєм, потрапивши в святкову метушню.
На всіх маленьких гостей чекає святковий ярмарок від наших партнерів, новорічні ельфи із цікавими завданнями, тут ви також зможете зробити чудові сімейні фото. А наприкінці всього дійства на малечу чекатиме сам САНТА КЛАУС.
Чекаємо всіх бажаючих 30 грудня з 11:00 до 16:00 за адресою:
м.Буча, вул. Бориса Гмирі, 11-А.

Пам’ятайте, дива трапляються і ми це доведемо!
ВХІД ВІЛЬНИЙ.Новорічне казкове містечко щодня змінюється на очах містян і гостей: уже запрацювала ковзанка на прохання малечі, яка не може проходити повз і не спробувати покружляти на ковзанах.
А до зустрічі свята, яке традиційно розпочнеться 19 грудня, готується красуня - ялинка. Сьогодні працівники комунального підприємства " одягнуть" її у пишну зелень, а завтра прикрасять ілюмінацією.

1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Новий рік афіша
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.