» » Фестиваль КВК - нова традиція Бучанської громади

Фестиваль КВК - нова традиція Бучанської громади

Ще одна традиція зароджується в Бучі. Вона не місцева, але знову об'єднує в одну родину всі громади.


Футбольні змагання та фестиваль художньої самодіяльності вже здобули шалену популярність.Нема жодного сумніву, що фестиваль КВК на кубок Бучанського міського голови Анатолія Федорука "Буча збирає громаду" стане ще більш популярним.
Стартують наразі 11 команд, серед яких - з Бучі, Синяка, Мироцького, Блиставиці, Ворзеля та Луб'янки, а також збірна депутатів Бучанської міської ради та молодіжної ради.
Уже з перших хвилин стає зрозумілим, що фестиваль матиме продовження: у залі яблуку ніде участи , аплодисменти не вщухають, а сміх уже полився рікою ....

Коли молодь, музика, дотепні жарти, пісні, які вже претендують на "ролі" гімну свята- це показник того, що фестиваль з першого разу взяв високу планку і тепер наступного разу командам доведеться добряче працювати на сцені, аби довести, що саме вони кращі.
У запеклій боротьбі перемогу виборола команда Бучанського НВК № 2 «ШарКо».
Рішення журі, до якого входили педагоги зі шкіл усіх населених пунктів громади, навіть міський голова не зміг відмінити і поставити на повторне голосування.
Під час визначення володаря Гран - прі , і у цікавих номіціях градус напруги зростав : усі виступили цікаво.
Додому учасники всіх команд поверталися з дипломами, грошовими винагородами, тортами і гарним настроєм, які самі ж і створили.
1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
фестиваль Буча Федорук Анатолій Петрович відеосюжет фотофакт міські новації
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.