» » Буча готується до новорічних свят

Буча готується до новорічних свят

"Казкове містечко 2018" в центрі Бучі розквітає. Різдвяний ярмарок організовується біля стадіону "Ювілейний". Монтують красуню ялинку, новорічну сцену, встановлена ковзанка, будуть працювати атракціони, горка.Підземний перехід:
Відремонтований і прикрашений святковою ілюмінацією зустрічатиме на Новоічні свята бучанців і гостей міста.
Прохання до мешканців і гостей не залишати "автографи" на конструкціях.

Бучанське новорічне казкове містечко вже готується до відкриття.
Ярмарки, ковзанка, смачні страви і напої, хатинка Миколая, майстер - класи і фестивалі - це далеко не повний перелік запланованих заходів на свята.


У цьому році змінено репертуар музики (що звучала фоном) - класика, світові хіти на українські пісні будуть радувати бучанців.

Щоб місто насправді засяяло по-новорічному, а в усіх жителів та гостей міста був святковий і піднесений настрій, Бучанська міська рада звертається до підприємств, установ та організацій з пропозицією взяти активну участь в облаштуванні новорічно-різдвяної ілюмінації. Так, кожен, хто бажає, може прикрасити фасад будівлі своєї установи та прилеглу до неї територію, зелені насадження, вітрини тощо. Це допоможе створити неперевершений святковий образ Бучі.
Тут є цілковита свобода для буяння фантазій і вияву доброго смаку як підприємців, так і всіх жителів . Адже, окрім комунальних служб, які звично прикрашають вулиці святковим освітленням, до цього процесу може долучитися кожен охочий.


Найчастіше, особливу увагу новорічного прикрашання фасадів приділяють власники торгових центрів і магазинів, ресторанів і кафе, кінотеатрів і розважальних закладів. Кожен рік всі прагнуть проявити фантазію і зробити новорічне оформлення фасадів оригінальніше і цікавіше, щоб таким чином залучити ще більше відвідувачів.
Мешканці квартир також можуть стати учасниками святкового параду ілюмінацій: сьогодні різноманітні можливості є для того, аби з вікон виглядало світло і святковий настрій.


Казкове містечко, яке засяє вогнями вже зовсім скоро, об'єднає довкола ялинки творчу молодь громади.
А у нас вона талановита, креативна, співуча, танцювальна , тому новий фестиваль, без сумніву, відкриє не одну нову зірочку сцени.

СЛІДКУЙТЕ ЗА АФІШАМИ1 0

Новий рік Буча афіша фотофакт міські новації
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.