» » В Ірпінській ЗОШ №2 влаштували велостоянку за рахунок громадського бюджету

В Ірпінській ЗОШ №2 влаштували велостоянку за рахунок громадського бюджету

Громадський бюджет у дії: Ірпінська ЗОШ №2 тепер з власною велостоянкою


Учні, вчителі та гості Ірпінської ЗОШ №2 тепер можуть залишати свої велосипеди на зручній велостоянці і не хвилюватися за їхню безпеку. Така можливість тут з’явилася завдяки програмі Громадського бюджету.

Проект шкільної велостоянки передбачав і встановлення камери відеоспостереження. Цю умову також виконано. Відеозображення передається на комп’ютери у школі та записується.


Велостоянка – один з трьох проектів Громадського бюджету, які реалізуються у ЗОШ №2. Там також уже закуплено спортивний інвентар для спортзалу та закінчується обладнання інформаційного центру на базі шкільної бібліотеки, яким зможуть користуватися не тільки школярі, а й мешканці мікрорайону.

Нагадаємо, що у 2016 році в Ірпені вперше реалізували проект “Громадський бюджет”. На втілення громадських ініціатив з міської скарбниці було виділено 1 мільйон гривень. Переможцями обрали 13 проектів. Цього року їх реалізовували. Серед них: придбання повного комплекту для гуманного відлову безпритульних тварин у місті, придбання автоматичного дефібрилятора, обладнання школи №12 системами відеоспостереження та голосового оповіщення, проведення Кубку Героїв АТО на Центральному стадіоні “Чемпіон”, придбання додаткових розвиткових матеріалів для роботи з дітьми із особливими потребами в Ірпінську психолого-медико-педагогічної консультацію тощо.
1 0

www.zpi.com.ua 
Громадський бюджет
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.