» » У бучанському садочку звільнили керівництво

У бучанському садочку звільнили керівництво

16 листопада у бучанському ДНЗ №4 “Пролісок” стався неприпустимий інцидент: помічник вихователя нагримала на напівсонного хлопчика за те, що він ледь не розбив її мобільного телефона, який та поставила на підживлення поблизу його ліжечка.Ось як описує ситуацію мама дитини на своїй сторінці у мережі Facebook:
У бучанському садочку звільнили керівництво


Мама повідомляє, що її дитина вночі не спала, що на нервовому фоні обличчя хлопчика вкрилося червоними плямами. На ранок батьки відвели малого до лікаря, який встановив одразу кілька психоневрологічних діагнозів. Крім того, звернулися до психолога ювенальної служби, яка констатувала факт морального насилля над дитиною, та підтвердила, що хлопчика дійсно ображали неприємними словами.

Мама дитини звернулася до Олега Цимбала, начальника відділу освіти Бучанської міськради, до Миколи Кулеби, уповноваженого Президента України з прав дитини, до завідувачки садочку, до Бучанської міської ради дати оцінку діям і некоректній поведінці працівника дитячого навчального закладу.

Як стало відомо, відділ освіти провів службове розслідування, в результаті чого з посад звільнили помічника вихователя, яка завдала моральних страждань дитині, та завідувача ДНЗ №4 “Пролісок”. До честі начальника відділу освіти, вони підтримують дитину і твердо стоять на захисті її прав.


На цьому скандальна історія, яка неприпустима за жодних обставин у педагогічному закладі, не закінчилася. На адресу матері надходять повідомлення від працівників садочка, що в понеділок педагогічний колектив може не вийти на роботу, у такий спосіб ті, хто пише, налаштовують батьків на хвилю невдоволення мамою та її дитиною.


Як може після неправомірних дій працівник ДНЗ, яка порушила і правила пожежної безпеки, і етичні норми, і педагогічний такт, і права дитини, і переступила межі допустимого, шантажувати батьків?!?

Діти не винні ні в ваших настроях, ні в наших освітніх рівнях, ні в сімейних проблемах, ні в нарахуванні заробітної плати. Свою професію, якою б вона не була, – треба любити. І немає жодного виправдувального аргументу у той час, коли з очей дитини крапають сльози. НІХТО не має права ображати дітей!!! У якій “любові” ви їх пестите, таке жорстоке суспільство ми й маємо.

На щастя, це поодинокий випадок...
0 0

Ольга Аверіна, www.irpin.online 
ДНЗ Пролісок
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
gennadi

OFFline

  • gennadi (11)
  • Користувачі
  • 20 листопада 2017 08:05
Дуже однобоко "висвітлено". А помічник вихователя що каже? Хотілось би прочитати думку обох сторін.

3
mi4mon

OFFline

  • mi4mon (12)
  • Місцевий
  • 20 листопада 2017 22:21
Цитата: gennadi
Дуже однобоко "висвітлено". А помічник вихователя що каже? Хотілось би прочитати думку обох сторін.

Помічник вихователя, по моєму, вже все сказав, що міг, разом з вихователем - чи вам потрібно почути безглузді виправдовування цих персонажів??? Цимбал напевно ж не тільки маму дитини слухав. Рішення прийняте.

2